Staňte se špičkou ve svém oboru

Staňte se špičkou ve svém oboru

Když jsme malé děti, chodíme do školy, a když vyrosteme, začneme pracovat.

Ať už se rozhodneme ukončit vzdělávání po základní škole, pokračujeme na střední anebo si svá studentská léta prodloužíme ještě vysokoškolským studiem, práce nás dříve či později čeká všechny.

V zaměstnání trávíme většinu času našeho života, a to nejen z dlouhodobého hlediska ale také z krátkodobého. Většinu času každého všedního dne totiž strávíme právě v našem zaměstnání. To, že vyjdeme školu a nastoupíme do prvního zaměstnání, ale neznamená, že naše cesta za získáváním nových vědomostí a znalostí končí. Vzděláváme se totiž doslova celý život, a to jak po pracovní stránce, tak také v osobním životě. Můžeme například tisíckrát slyšet, jaké to je, vychovávat děti, můžeme si přečíst desítky knih o správné výchově a mít ujasněné, jaký chceme být rodič. Jakmile se nám ale dítě skutečně narodí, celý svět se nám otočí vzhůru nohama, ať jsme se na to dopředu připravovali nebo ne. A stejně tak jako nám každá nová životní událost pomáhá se vyvíjet a hledat sama sebe v soukromém životě, může nám s tím někdo pomoci i v tom pracovním.

Ať už jsme osoby s vysokými cíli, které chtějí v pracovním životě něco dokázat, nebo jen toužíme mít klidné zaměstnání, ve kterém se budeme cítit dobře, jedno máme asi všichni společné – chceme být ve své práci dobří. Málokoho baví něco, co mu nejde. Ve škole nás sice naučí spoustu teoretických znalostí, ale pracovní dovednosti v oboru potom musíme získat sami. Doba se navíc neustále vyvíjí a to, co bylo běžné před dvaceti lety, když někteří z nás chodili do školy, už může být dnes zastaralé. Pokud chceme být v práci dobří, musíme jít zkrátka s dobou.

Naše firma proto nabízí různé vzdělávací akce a školení, které vám mohou pomoci nejen objevit své nové dovednosti, ale také se ve své práci zlepšovat a kariérně růst. Nabízíme například odborné školení zaměstnanců firem podnikající v oblasti strojírenství nebo třeba stavebnictví.

Školení zaměstnanců probíhá prostřednictvím seminářů vedených špičkovými odborníky. Stejně jako vy i my věříme, že praxe je v práci to nejdůležitější a nejcennější, a proto do vašich firem nebudeme posílat „univerzální“ školitele s teoretickými znalostmi načtenými v knihách, ale špičkové odborníky s praxí a bohatými zkušenostmi v oboru. Aby totiž mohla firma prosperovat a dál se vyvíjet, potřebuje především kvalifikované zaměstnance.

Ať už tedy chcete zlepšit odborné znalosti a rozšířit rozhled v oboru, připravit na zkoušky v oblasti vyhrazených technických zařízení, nebo vyškolit zaměstnance na bezpečnost práce, jsme tu pro vás.