Ráj pro kutily a řemeslníky

Ráj pro kutily a řemeslníky

V centru Brna najdete síť prodejen Kars, které nadchnou všechny kutily, řemeslníky i živnostníky. Nabízí bohatý výběr sortimentu od látek, přes elektromotory a řemeslné potřeby až po pracovní oděvy pro nejrůznější povolání. Tato firma vznikla již v roce 1991 v Hertvíkovicích na Třebíčsku a prvním prodávaným sortimentem byly právě elektromotory značky MEZ, dnešní Siemens. Ještě v témž roce firma rozšířila svou působnost do Brna, kde se chtěla zaměřit především na prodej elektroinstalačního materiálu. Jak se postupně rozrůstala rozšířila svou nabídku o sortiment mnoha dalších navazujících oblastí.

Dnes je společnost Kars oficiálním distributorem pro elektromotory Siemens a Atas. V široké nabídce tohoto zboží najdete asynchronní elektromotory výkonů od 90 W do 200kW, převodové jednofázové i trojfázové motory i výběr z kumutátorových elektromotorů a mnoho dalších. Z elektroinstalací tu najdete téměř vše, na co si jen vzpomenete. Pro velmi širokou nabídku tohoto materiálu je rozdělen na dvě prodejny, na Ponávce 12 najdete měřený elektroinstalační materiál jako lanka, vodiče nebo kabely a na druhé prodejně potom materiál kusový od přívodních skříní až po koncové zásuvky a vypínače.

Z další nabídky sortimentu budou nadšení především domácí kutilové a lidé s tvůrčím duchem. Najdou tu metrové látky, bytový textil, folie, lepidla, kobercové pásky a vše co jen ke svým činnostem budou potřebovat. Na stránkách navíc najdete zajímavé tipy a inspiraci.

Na prodejnách, před kterými vždy najdete vyhrazená parkovací místa, také seženete pracovní oděvy všeho druhu. Od kombinéz a bezpečnostního oblečení až po oblečení pro zdravotnický personál nebo gastronomii. Oblíbené jsou softschellové bundy a široký výběr pracovní i zdravotní obuvi.