Konec složitému hledání pracovních pozic! Existuje i jednodušší cesta.

Konec složitému hledání pracovních pozic! Existuje i jednodušší cesta.

Po naší planetě chodí nespočet lidí, kteří mají problém s nalezením ideální pracovní pozice. I přes své bohaté zkušenosti v oboru se neustále potýkají se složitým hledáním zaměstnání, které by naplňovalo všechny jejich podmínky a tužby. Samozřejmě, pod pojmem „práce“ si spoustu lidí vybaví přísun určitého obnosu peněz, který naplní jejich potřeby. Jen málo z nás už má takovou práci, která by byla zároveň jejich zábavou, a byly v ní šťastní. Proto ukončete složitý hon za pracovními pozicemi a jděte na to jednodušeji! Obraťte se na personální činnost společnosti PEAM, která dokáže pro vás vyhledat to pravé zaměstnání.

 

Pokroková „agentura práce“

Nespokojenost v současné práci? Problém s nalezením ideální pracovní pozice? Otázka personální činnosti, kterou společnost PEAM svým zákazníkům ráda zodpoví. Mluvíme zde o úspěšné brněnské společnosti, která byla založena již v roce 2010. Její úspěch umocňuje kvalitně složený tým pracovníků, kteří mají několikaleté zkušenosti v podnikání a oblasti operativního leasingu. Společnost poskytuje aktivní pracovní nabídky, které již pomohly občanům České republiky, Slovenska či sousedního Polska najít vyhovující práci. „Agentura práce“ disponuje povolením pro zprostředkovávání zaměstnání, které jí bylo udělené Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR.

 

Zaměření firmy usnadňuje životy mnohým z nás

Máte zkušenosti v automobilovém průmyslu? Baví vás práce v průmyslu elektronickém nebo snad vynikáte v oboru strojírenství? Personální činnost společnosti spočívá především v dočasném zařazování pracovníků, uchazečů o práci, do pracovních procesů. Společnost disponuje širokou databází pracovních míst, které uchazečům o práci nabízí. Ve své dosavadní činnosti společnost nabízela především profese v uživatelských závodech, například potravinářském průmyslu, skladovém hospodářství a nebo i práce spojené s montáží. Pokud si právě říkáte, že k takové práci nemáte potřebné zkušenosti, nemusíte propadat zoufalství. Společnost PEAM disponuje rozsáhlým seznamem kvalifikovaných uchazečů o zaměstnání v různých profesích, což umožňuje flexibilní reakci na potřeby klientů, kteří se po pracovnících shánějí. I po úspěšném zařazení pracovníků do výroby společnost dbá na spokojenost a kariérní růst zaměstnanců.

 

Je to jednodušší cesta…

Tato „agentura práce“ dokázala usnadnit lidem hon za jejich pracovními pozicemi. A vy se ptáte, jak využít služeb PEAMu? Mezi uchazeče se zařadíte prostřednictvím jednoduché registrace přímo na internetových stránkách agentury. Pak už stačí jen úspěšně projít osobním pohovorem a budete přiřazeni do vámi vysněné práce. Neváhejte a zvolte si cestu jednoduchosti.