Podnikat na prestižní adrese v centru Brna

Podnikat na prestižní adrese v centru Brna

K podnikání potřebujete vhodné prostory. Když se věnujete poskytování služby, která není tolik závislá na počtu lidí, kteří projdou kolem provozovny, stačí si najít prostory mimo centrum. Výhodnější je být na okraji města, kde jsou ceny za pronájem na metr čtvereční daleko nižší. Zákazníci si vás najdou prostřednictvím internetu, vy jim zboží dovezete a všichni jsou spokojeni. Zcela jinak na tom jsou podnikatelé, kteří hledají prostory na místech frekventovaných. Potřebují, aby o nich zákazníci věděli, aby byla jejich firma snadno dostupná městskou dopravou nebo aby se u ní dalo dobře zaparkovat. Záleží jim také na tom, aby byl pronajímaný prostor reprezentativní, luxusní a na první pohled vypovídal o prosperitě firmy.

Na pronájem kancelářských a obchodních prostor se specializuje společnost se zahraniční kapitálovou účastí EUROCOIN. Pronájmy prostor pro podnikání nejsou zatíženy žádnými zprostředkovatelskými provizemi a při servisu, který je nájemníkům poskytován, se pohybují ve velmi příznivých cenových relacích. Nájemník platí jen za prostory, které využívá a může si vybrat z široké nabídky reprezentativních míst v prestižní lokalitě ve středu města Brna. Jsou to ideální prostory pro založení kanceláře, ordinace i obchodu s luxusním zbožím. Kancelářské a obchodní prostory má EUROCOIN v Obchodním domě Josefínka, na prestižní adrese v centru města, na pěší zóně, ale v blízkosti hlavního nádraží i velkého uzlu městské hromadné dopravy. Další prostory pro podnikání jsou na Divadelní ulici. Jde opět o místo velmi dobře dostupné městskou dopravou. Parkování je v centru města sice svízelnější, vozidlo však lze zanechat na nedalekém podzemním parkovišti u Janáčkova divadla.

Společnost kromě pronájmu nabízí i správu a údržbu nemovitostí, nájemník se tak díky nabízeným službám může věnovat úspěšnému podnikání a ostatní nechat na této specializované firmě.