Bezpečnostní technologie jedině od těch nejlepších

Bezpečnostní technologie jedině od těch nejlepších

Dnešní doba je plná nástrah a nebezpečí, a proto většina firem u si fungování bez zabezpečovacích systémů nedovede představit, ale stále častěji do nich investují i rodinné domy. Na to, aby se člověk cítil v práci nebo doma bezpečně, zároveň vše fungovalo co nejvíce automatizovaně, a tak jak má, je často vyvíjena velká snaha, která však nepřináší ovoce nebo je neúčinná. Se společností Alimex se těchto problémů obávat nemusíte.

Za dvacet jedna let své existence Alimex zabezpečil stovky budov a má na svém kontě nepřeberné množství spokojených zákazníků. Největší důraz společnost klade na komplexní řešení stavěná přesně na míru aktuálním potřebám zákazníka, s tím, že vždy je možnost jejich dalšího rozvoje. Hlavní činností společnosti je zajištění komplexního provozně-bezpečnostního managementu budov a jejich správa. Alimex nabízí jak ucelená řešení pro velké společnosti, tak i zabezpečení menších objektů od obchůdků po rodinné domy.

Činnost společnosti začíná u vlastního vývoje špičkových technologií hardwaru i softwaru v oblasti technického zabezpečení objektu a pokračuje přes projekční, montážní a servisní činnost. Alimex vyvinul vlastní systém technického zabezpečení Altex, který patří mezi špičky v oboru a disponuje certifikátem Národního bezpečnostního úřadu. Altex je složen z dílčích bezpečnostních systémů a služeb kterými jsou, kontrola vstupu, identifikace vozidel, poplašný zabezpečovací a tísňový systém, ochrana perimetru, a mnohé další. Mimo to Alimex také nabízí technologické řešení inteligentního domu, jehož technické zajišťuje koordinované řízení jednotlivých systémů od světel, vytápění a klimatizace, přes zabezpečení až po závlahový systém zahrady.