Zařiďte si svou ochrannou známku včas

Zařiďte si svou ochrannou známku včas

V dnešní době už není třeba chránit jen majetek jako takový, ale pokud máte nějaký originální nápad, který může vydělat miliony, zjednodušit lidem život nebo ušetřit firmám peníze při výrobě, je třeba si ho také chránit. Pokud tedy poskytujete služby pod značkou, kterou chcete ochránit, nebo potřebujete ochrannou známku a patent pro vaše výrobky, a to jak v Česku, tak i v zahraničí, je tady naše patentová kancelář Tetrapat pro vás.

Ochranná známka je forma duševního vlastnictví, která chrání zejména název firmy, její logo, název výrobku, ale i například reklamní slogany. Tato známka platí pouze deset let, ovšem v desátém roce platnosti ji jde opakovaně prodlužovat. V oblasti ochranných známek vám odpovíme na všechny vaše dotazy, posoudíme zápisnou způsobilost a poskytneme právní názor zkušeného patentového zástupce a zpracujeme přihlášku ochranné známky v souladu s požadavky jednotlivých úřadů. Svým klientům v případě přání zajistíme také efektivně a cenově příznivou zahraniční ochranu jejich výrobků a služeb ve všech zemích světa. Jako další nabízíme sledování přihlášek konkurenčních ochranných známek, díky které se můžete včas bránit proti případnému porušování práv vaší ochranné známky.

Mimo to vás také zastoupíme v námitkových nebo zrušovacích řízeních o neplatnosti ochranné známky, nabízíme konzultaci vzniklého sporu i zpracování žaloby a zastoupení v soudním řízení. Také ro vás sledujeme lhůty pro obnovu ochranné známky a včas vás upozorníme na nutnost její obnovy, kterou i zajistíme. Řešíme také licence, převody a prodej ochranných známek, kdy zpracujeme potřebné smlouvy a zajistíme, aby byly zapsány u příslušného úřadu. V oboru máme dlouholeté zkušenosti, náš tým tvoří zkušení profesionálové, zakládáme si na dlouhodobé spolupráci, kvalitě našich služeb a spokojenosti našich klientů.