Účetní může jít místo klienta i na úřad

Účetní může jít místo klienta i na úřad

Podnikáte? Jste z Havířova nebo jeho okolí? Svěřte se do péče účetní kanceláře DEUSZ. Poskytuje služby v oblastech daňového poradenství, účetního poradenství a dělá také mzdy a personalistiku. Ing. Edita Gerlichová Szwedová svým zákazníkům vzkazuje, že v její účetní kanceláři budou daně v pořádku, bez starostí a chyb. Pro své zákazníky pracuje už 23 let, pomáhají jí čtyři spolehliví účetní. Práci účetní kanceláře využívá 308 spokojených klientů, jsou mezi nimi fyzické osoby, malé a střední firmy, a také velké korporace. Kancelář vyřizuje klientům všechny služby, spojené s podnikáním, plný servis při jednání s úřady i nadstandardní služby za rozumné ceny. Kdo si jednou služby od společnosti DEUSZ vyzkouší, zjistí, že mu profesionálně vedené firemní účetnictví přinese snížení nákladů a zvýšení efektivity.

Klienti oceňují zejména to, že se jim dostane odborného a individuálního řešení na míru. Osoby samostatně výdělečně činné obyčejně řeší, zda je pro ně výhodnější odvádět daně v podobě paušálu nebo skutečných výdajů. Pro podnikatele, kteří neplatí DPH a nedosahují výše příjmu nad milion korun, je paušál zpravidla výhodnější. Navíc se s paušály vrátilo daňové zvýhodnění pro dítě a sleva na manželku.

Pro klienty je důležité také daňové poradenství. Odborník komplexně posoudí situaci klienta, jeho podnikatelské záměry a poradí, jakou právní formu podnikání zvolit. Potom pro něj zpracovává všechny druhy daňových přiznání, případně jeho společníků a dceřiných společností. Klient je účetním upozorňován na všechny daňové termíny, na splatnost daní a daňových záloh, dostává informace o daňových změnách, novinkách a stanoviscích. Výsledkem je minimalizace daňové zátěže klienta při použití všech legálních prostředků. Firma je schopna s ohledem na očekávaný rozvoj firmy daňovou zátěž plánovat dopředu. Pokud si klient není jist, zda podal v minulosti daňové přiznání správně, účetní z firmy DEUSZ provedou revizi a daňové přiznání případně zpětně opraví.

Klienti mohou využívat i další službu, kterou je zastupování při jednání na úřadech. Účetní má veškerou problematiku dokonale zvládnutou, včetně právních předpisů, a zná i všechny administrativní povinnosti. Zastoupí tak klienta velmi zdatně na finančním i živnostenském úřadu, na úřadu práce, sociální správě a zdravotní pojišťovně.