Vaše nejlepší cesta za základním vzděláním v Pelhřimově

Vaše nejlepší cesta za základním vzděláním v Pelhřimově

Jste z Pelhřimova, či jeho blízkého okolí a hledáte základní školu, na kterou přihlásit vaše dítko, které již brzy opustí školkový věk? V takovém případě je skvělou volbou Škola Na Pražské 1543, která nabízí možnost dopřát dítěti nejenom kvalitní vzdělání, ale zároveň i celou řadu vyžití – součástí areálu školy je totiž hned čtveřice víceúčelových hřišť, běžecká dráha či školní zahrada s altánkem. Na ZŠ Pelhřimov samozřejmě můžete podat přihlášku i do 2. stupně, když se do Pelhřimova budete přesouvat z jiného města a jiné základky.

Mezi službami, které tato Škola Pelhřimov nabízí dále nechybí ani zajištění chutné stravy ve školní jídelně – pošmáknete si. Stejně tak rodiče dětí na prvním stupni zajisté uvítají fakt, že součástí ZŠ Pelhřimov je i školní družina. Zkrátka v Základní škole Pelhřimov myslí na všechny potřeby žáků i jejich rodičům a vždy se jim snaží vyjít maximálně vstříc.

Bohatý program a moderní vybavení

Opomenout nesmíme ani na to, že pelhřimovská základní škola se pokaždé snaží jít s dobou a učebny vybavovat podle nejmodernějších trendů ve výuce. Jasným důkazem budiž, že současné třídy této ZŠ jsou vybaveny moderními interaktivními tabulemi a projektory. Potěší i skutečnost, že přímo v budově školy je dětem k dispozici keramická a technická dílna, a dokonce i cvičná kuchyně!

U moderního vybavení to ale nekončí, myšleno je tu též na celkový rozvoj osobnosti, zdravý životní styl či kvalitní jazykovou připravenost – tomu jsou podřizovány školní i mimoškolní aktivity. V zajišťování zajímavých a pestrých aktivit pro děti navíc ZŠ Pelhřimov spolupracuje s místním DDM. Na co konkrétně se tedy zde mohou děti těšit? Ty nejmenší se mohou těšit třeba na kurzy plavání či bruslení, pro větší školáky tu zas jsou přichystány pobytové zájezdy do zahraničí nebo lyžařské kurzy.