Školka plná radosti a kvalitního vzdělávání

Školka plná radosti a kvalitního vzdělávání

Chtěli byste vaše dítě přihlásit do školky, v níž všem pracovníkům na něm a jeho vývoji skutečně záleží? Pak rozhodně čtěte dále, neboť si představíme mateřskou školku, jež přesně toto nabízí.

Jednu z nejlepších mateřských školek najdete v Dobřichovicích, v samém srdci Středočeského kraje, jež je zároveň institucí, která se snaží vytvářet prostor pro bezpečný a radostný vývoj dětí. Tato mateřská škola je tedy místem, kde se dětem vštěpují nejenom základy pro následné školní vzdělávání, ale hlavně i pro pozitivní mezilidské vztahy mezi dětmi i ve vztahu k dospělým.

S kapacitou 147 dětí rozdělených do 6 tříd dokážou zajistit vždy maximálně individuální přístup a kvalitní výuku. Důraz kladou na individuální péči o děti, jež jsou v každé třídě vedeny dvěma pedagogickými pracovnicemi s odpovídajícím vzděláním. Výsledkem je tak prostředí, kde každé dítě nalezne své místo a má možnost vyniknout. Pochopitelně je myšleno i na zábavu, protože i za ní do této školky děti rády docházejí.

 Školka, v níž se děti mohou cítit jako doma

Důležitý pro ně tedy není jen přenos znalostí, ale i budování jistoty, bezpečí a vzájemného porozumění. A to pochopitelně nejlépe jde v hezkém prostředí, proto budova školky prošla nedávno kompletní rekonstrukcí a je vybavena hřištěm, altánem a bazénem. Stejně tak malebné je i okolní prostředí, takže děti budou v obklopení zelených lesů, luk a polí.

Zkrátka Školka Dobřichovice je prostředím, v němž každé dítě může vyniknout, a to nejenom ve vzdělávání, ale i ve svém osobním vývoji. V této MŠ tedy budou děti nejenom rády trávit svůj čas, ale také se zde budou rozvíjet a získávat důležité životní dovednosti, protože si tu moc dobře uvědomují, že každé dítě má právo na kvalitní vzdělání a podporu ve svém osobním růstu. Pokud tedy hledáte kvalitní vzdělávání v prostředí plném péče a podpory, tak zavítejte do Školky Dobřichovice – místa, kde se děti cítí jako doma.