Vedení účetnictví máte s námi bez starostí

Vedení účetnictví máte s námi bez starostí

Vedení účetnictví může být opravdový oříšek a strašák pro mnoho podnikatelů i firem. Právě proto jsme tu my, společnost SPOROS Consulting s.r.o. abychom vám pomohli s vedením účetnictví, ekonomickým, organizačním, účetním i daňovým poradenstvím a zařídíme i účetní audit. Na trhu se pohybujeme více než pět let a za dobu své působnosti máme mnoho spokojených zákazníků. Své služby poskytujeme jak fyzickým, tak právnickým osobám, především podnikatelům a vždy se snažíme o co nejhladší spolupráci.

Co vše od nás můžete čekat? V oblasti účetnictví si sami můžete zvolit, zda ho budete mít vedené u nás ve společnosti na našich softwarech nebo u vás ve firmě na vámi zvolených programech. Pokud si vyberete vedení účetnictví u nás v kanceláři na našich softwarech, dohlédneme, abyste minimálně jednou měsíčně dostali zpracované všechny doklady, a to platí i pro klienty, kteří nejsou plátci DPH nebo jsou čtvrtletními plátci DPH. Záleží nám na tom, abyste o svém účetnictví měli přehled a mohli průběžně kontrolovat výsledky vašeho hospodaření.

Druhou možností je vedení účetnictví u vás ve firmě na vašich softwarech, v tomto případě máte u sebe nainstalované základní funkce účetního software, většinou se jedná o fakturaci, pokladnu a banku, do kterého zadáváte prvotní doklady. Náš pracovník minimálně jednou týdně tyto doklady zaúčtuje a máte tak neustále k dispozici stav svého hospodaření.

A o vše vedení účetnictví zahrnuje? V první řadě ve spolupráci s vámi sestavíme účetní rozvrh tak, aby vyhovoval vašim požadavkům a zohledňoval vaše potřeby. Dále provedeme zaúčtování všech účetních případů, pro které nám dodáte podklady, za jejich obsahovou správnost si však ručíte sami. Zajistíme vedení povinné účetní evidence tak aby splňovala všechny náležitosti, postaráme se o vedení evidence investičního majetku a zpracujeme účetní závěrku.

Mezi naše další služby se potom řadí daňové poradenství, kdy zpracujeme přiznání ke všem daním, postaráme se o daňovou optimalizaci i vaše zastupování před správcem daně a daňový audit. Také se staráme o personalistiku a vedení mzdové agendy. Neváhejte využit naše služby a ulehčit si starosti s papírováním a vedením účetnictví.