Spolehlivá pohřební služba s dlouholetou tradicí

Spolehlivá pohřební služba s dlouholetou tradicí

Ztráta blízké osoby může být velmi traumatizující. V těchto situacích je pro každého z nás přirozeně těžké myslet na něco jiného než- li na bolest, která nás doslova pohlcuje. Všechny ostatní věci se pro nás najednou stávají malichernostmi. Práce, peníze, krize v partnerství a další věci, kterým jsme doposud příkládali velký význam, najednou jakoby úplně ztratily smysl. Jsme to ale bohužel právě my- pozůstalí, kteří se v těchto těžkých a nepříjemných chvílích musí postarat o všechny potřebné náležitosti, i když často ani nemusíme vědět jak. Jednou z takových náležitostí je například pohřeb.

Existují ale firmy, které nám všechny tyhle nepříjemnosti mohou usnadnit a podat nám při jejich řešení pomocnou ruku. Mluvím tu o pohřebních službách. Jednou z velmi spolehlivých firem podnikajících v tomto oboru je Pohřební služba OMEGA s.r.o. se sídlem v Krnově. Zde za vás zařídí všechno od převozu zesnulého v ČR i zahraničí až po smuteční hostinu, zkrátka vás celým pohřbem provedou krok po kroku. Firma se může pyšnit svou dlouholetou tradicí a tudíž i bohatými zkušenostmi v oblasti pohřebnictví. Majitelkou je paní Michaela Němcová, která vedení firmy převzala po svém otci a v jejím čele je už 17 let. Pohřební služba Krnov je tedy známá svou precizností a smyslem pro detail a to ve všech oblastech její působnosti. I když by se dalo říct, že ve firmě už není co zlepšovat, pořád se snaží rozvíjet a vše zdokonalovat.

Smuteční obřady se většinou konají v obřadní síni na hřbitově v Krnově, na vaše přání vám ale zařídí pohřeb i jinde. Celý obřad potom probíhá přesně podle vašeho přání, personál firmy i samotná majitelka, která je přítomna u všech obřadů, se vám snaží vyjít maximálně vstříc. Pokud si přejete důstojný pohřeb pro vašeho blízkého, ale nemáte na to příliš velké finanční prostředky, nic se neděje. Firma zajišťuje i takzvané Ekonomické pohřby, kdy je vám schopna zajistit pohřeb s minimálními náklady. Dále firma nabízí pohřby i v sobotu a neděli, což může být pro pracovně vytížené lidi taky výhodou. Pokud jste tedy v situaci, kdy sháníte pohřební službu a bydlíte v Krnově a okolí, už shánět nemusíte. Našli jste tu nejlepší.