Daně, víme jak na ně

Daně, víme jak na ně

Podnikání v dnešní době samo o sobě zahrnuje mraky papírování a byrokracie. Člověk by se v těch všech papírech skoro utopil a do toho ještě přichází každoročně problém zvaný účetnictví a daňové přiznání. Málokdo na to všechno může stačit sám a má na to dostatek časových možností a zkušeností s účetnictvím. Tak proč si neušetřit nervy nad vyplňováním daňového přiznání a nepožádat o pomoc odborníka?  Účetnictví Beroun je tady pro vás. Díky nám nebudete hodiny muset sedět nad daňovým přiznáním a vést si složité účetní knihy. Dozajista se tak také vyhnete riziku pokut za špatně vyplněnou dokumentaci. Disponujeme výbornou orientací v Zákonu o účetnictví a všech souvisejících předpisech.

Pro právnické osoby (obchodní společnosti, nadace atd.) nabízíme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví a pro osoby výdělečně činné nabízíme daňovou evidenci. Pro klienty, kteří vlastní menší firmu a mají zaměstnance, obstaráváme mzdovou a personální agendu. Díky nám ušetříte čas i peníze za hledání vlastního účetního, drahé účetní softwary, náklady za školení atd. Kromě daňového a účetního poradenství je naším cílem maximální spokojenost klientů. Preferujeme osobní přístup a vždy se snažíme co nejvíce vyhovět vašim nárokům.

V našich službách také naleznete optimalizaci daňového základu. Možností optimalizace je mnoho, a je náročné je všechny sledovat a skloubit je tak, aby byly nejvýhodnější. Bohaté zkušenosti máme i se záležitostmi, jako jsou daně z nemovitostí, dědická a silniční daň nebo evidence majetku.

V naší účetní kanceláři efektivitu naší práce zvyšuje profesionální software. Ve všem se snažíme držet krok s dobou a plně vyjít vstříc přáním klienta, tak poskytujeme všechny účetní knihy a další dokumentaci v elektronické podobě ve formátech, které si budete přát.