Advokát by měl mít zkušenosti

Advokát by měl mít zkušenosti

Žijeme v právním státě, kde se všichni musíme řídit zákony a téměř pro každý úkon, jako je koupě bytu, podepsání smlouvy nebo založení společnosti existují pravidla, kterými je třeba se řídit. Běžný člověk se ani ve všech právních výrazech a příslušných nařízeních neumí orientovat a proto, když musí s nějaký problém řešit soudní cestou, nebo chce mít jistotu, že smlouva bude podepsána správně a dodržena, pak je lepší si na pomoct najmou odborníky. Ideálně takové, kteří mají vystudovaná práva, v oboru se pohybují už řadu let a mají za sebou mnoho spokojených zákazníků a úspěšných případů.

Pokud tedy potřebujete služby advokátní kanceláře a jste z Pardubic nebo okolí, pak nejlepší, na koho se můžete obrátit je advokátní kancelář JUDr. Jaroslavy Moravcové. Jedním z důvodů, proč byste se měli obrátit právě na ni může být to, že tato advokátní kancelář vznikla již v roce 1992. Za tu dobu kancelář zastupovala několik významných společností Pardubického kraje, v devadesátých letech také poskytovala právní pomoc včetně zastupování u soudu Magistrátu města Pardubice. V roce 2000 byla zřízena pobočka naší kanceláře v Holicích, kde působí dodnes.

Jedním velkým odvětvím, na které se tato advokátní kancelář zaměřuje je občanské právo. Sem spadá vše od bytové problematiky – prodeje a koupě nemovitostí, nájemních smluv, dále potom problémy z oblasti rodinného práva jako je rozvodové řízení, svěření do péče dětí nebo vypořádání společného jmění manželů. Ovšem ani trestní právo není kanceláři JUDr. Moravcové cizí, zastupovala obviněné a obžalované pro různé trestné činy, zkušenosti má i s mladistvými pachateli. Tím výčet služeb této kanceláře však zdaleka nekončí. Když tedy budete mít problém právní povahy, nebojte se zajít do kanceláře v Pardubicích.