Mít dokonalý přehled o svých financích

Mít dokonalý přehled o svých financích

V klidném prostředí Prahy 5, Velké Chuchle, najdete firmu, která se věnuje problematice, která tak klidná a jednoduchá není. Zabývá se vedením jednoduchého i podvojného účetnictví, zpracovává DPH, mzdovou i veškerou daňovou agendu. Díky specialistům z Prahy si ušetříte čas, nervy i náklady na účetní na plný úvazek.

Při zpracování podvojného účetnictví se nevychází z příjmů a výdajů, ale z daňově uznatelných výnosů a nákladů. Jednotlivé transakce se zpracovávají až tehdy, kdy byly skutečně realizovány, ne v okamžiku příjmu či výdeje peněz. Všechny transakce se tak do účetnictví promítnou přesně v tom období, ke kterému se skutečně vztahují. Díky podvojnému účetnictví podnikatel získá nezkreslené informace a dokonalý přehled o svých peněžních prostředcích.

Společnost EKMA Plus přizpůsobí vedení účetnictví svému klientovi přímo na míru. Zajistí dlouhodobou péči o účty i jednorázovou výpomoc v tíživé situaci. Ráda poskytne odborné poradenství ve všech oblastech. Daňoví poradci a účetní se postarají o včasné vyplnění a podání daňového přiznání fyzických i právnických osob, o podání daně silniční i z nemovitosti, zajistí kompletní vedení účetnictví i mzdovou agendu. Proškolení účetní sestaví daňové přiznání, aby bylo vše v naprostém pořádku. Zároveň poskytnou služby auditu účetních uzávěrek, které prostřednictvím nezávislého odborníka zjišťují a kontrolují, zda jsou veškerá účetní data za kontrolované období bezchybně zpracována a uvádějí skutečný obraz finanční pozice a výsledků hospodaření.

Společnost EKMA plus je i odborníkem v oboru vedení mzdové agendy a personalistiky. Svým zákazníkům nabízí komplexní přístup od zpracování mezd, přihlášení zaměstnanců na úřadech a jednání s úřady, zpracování povinné evidence a vedení zaměstnanecké agendy. Poradí i v oblasti personalistiky a pracovního práva, pomůže s vytvořením smluv pro zaměstnance, brigádníky i lidi, pracující na dohodu. Zajistí pečlivé vedení databáze s údaji zaměstnanců.